Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська лікарня планує укласти договір з НСЗУ на допомогу при інфаркті міокарда + Відео

Медицина 22:50, 2.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Центральна районна лікарня веде роботу щодо контрактування за Програмою медичних гарантій. Про це під час апаратної наради проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

«Національна служба здоров’я оголосила контрактування для кластерних лікарень. Терміни обмежені – з 26 листопада по 3 грудня», – сказав керівник лікарні.

За його словами, планується укласти договір з НСЗУ на медичну допомогу при інфаркті міокарда. Олег Штогрин зазначив: є фахівці і є додаткове обладнання.

У ході апаратної наради він також розповів, що на минулому тижні Центральна районна лікарня отримала чергову партію медикаментів від Червоного Хреста. «Дякуємо нашим партнерам!», – сказав головний лікар ЦРЛ.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору