Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська лікарня підписала меморандум про співпрацю з Товариством Червоного Хреста України + Відео

 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні Шосткинську центральну лікарню відвідала делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Як повідомив у ході апаратної наради очільник медзакладу Олег Штогрин, з представниками гуманітарної організації було підписано меморандум про співпрацю.

“До кінця поточного року щомісяця нам доставлятимуть партії медикаментів. Першу партію медикаментів уже доставили. І ми визначились з можливим об’єктом, де вони нам зможуть надати ремонтні роботи, допомогти в дотриманні санепідрежиму в закладах”, – роз’яснив головний лікар Шосткинської ЦРЛ.

Окрім того у медзакладах міста на завершальному етапі підготовка до прийдешнього опалювального сезону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору