Шосткинська лікарня отримала від благодійників санітарний автомобіль + Відео
Гуманітарна допомога 19:01, 8.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Від однієї з громадських організацій в якості гуманітарної допомоги Центральна районна лікарня отримала санітарний автомобіль «Рено». Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
«Це нам хороша підмога, бо у нас залишився тільки один санітарний автомобіль…», – сказав він
В ході апаратної наради Олег Штогрин також розповів про підготовку до осінньо-зимового періоду. За його інформацією, розпочалося завезення дров.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: