Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська лікарня отримала від благодійників санітарний автомобіль + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Від однієї з громадських організацій в якості гуманітарної допомоги Центральна районна лікарня отримала санітарний автомобіль «Рено». Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

«Це нам хороша підмога, бо у нас залишився тільки один санітарний автомобіль…», – сказав він

В ході апаратної наради Олег Штогрин також розповів про підготовку до осінньо-зимового періоду. За його інформацією, розпочалося завезення дров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору