Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська лікарня отримала нове медобладнання + Відео

Медицина 22:08, 12.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Центральна міська лікарня працює над вдосконаленням енергонезалежності і енергоефективності. Про це на апаратній нараді розповів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

Працюють всі блочно-модульні котельні, використовуються генератори, які забезпечують лікувальні заклади електроенергією.

На минулому тижні ЦРЛ отримала нове медичне обладнання, закуплене за кошти місцевого бюджету.

За словами Олег Штогрина, зараз проводиться ревізія усіх запасів – від медикаментів до паливно-мастильних матеріалів. Лікарня протягом місяця планує їх максимально поповнити.

Міський голова Микола Нога дав доручення закупити витратні медичні матеріали з урахуванням не лише на грудень, а й на січень і лютий.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору