Шосткинська лікарня отримала два нових апарати ШВЛ + Відео
Медицина 13:17, 13.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Центральна районна лікарня отримала два апарати штучної вентиляції легень. Таку новину повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Апарати штучної вентиляції легень Шосткинській лікарні надав благодійний фонд «Мальве ді Україна» (Італія).
Цей фонд за сприяння народних депутатів України передав Сумщині 31 апарат ШВЛ. Важливе обладнання отримали 11 медичних закладів області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: