Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська лікарня готується до наступного осінньо-зимового періоду + Відео

Медицина 13:40, 1.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Центральній районній лікарні готуються до завершення опалювального сезону і розпочинають підготовку до осінньо-зимового періоду. Про це на апаратній нараді проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

Зараз вже ведуться поточні ремонтні роботи. Зокрема, ремонтуються покрівлі наркологічного відділення, баклабораторії. Ці об’єкти постраждали в результаті ворожих обстрілів.

У ході апаратної наради керівник лікарні повідомив про те, що на минулому тижні ЦРЛ отримала від одного з благодійних фондів медикаменти для певних категорій хворих.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору