Шосткинська лікарня готується до наступного осінньо-зимового періоду + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У Центральній районній лікарні готуються до завершення опалювального сезону і розпочинають підготовку до осінньо-зимового періоду. Про це на апаратній нараді проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Зараз вже ведуться поточні ремонтні роботи. Зокрема, ремонтуються покрівлі наркологічного відділення, баклабораторії. Ці об’єкти постраждали в результаті ворожих обстрілів.
У ході апаратної наради керівник лікарні повідомив про те, що на минулому тижні ЦРЛ отримала від одного з благодійних фондів медикаменти для певних категорій хворих.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: