Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська громада отримає понад 22 млн грн субвенції на реалізацію проєктів у межах Програми відновлення України

 Поділитися

Поділитися в

Уряд України 10 вересня ухвалив розпорядження № 971-р, яким внесено зміни до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках Програми відновлення України III. Про це повідомляє Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації.

Зокрема, Шосткинська міська територіальна громада отримає 22 359,121 тис. грн. Це найбільший обсяг фінансування серед громад Сумської області.

Загалом для 7 бюджетів громад області передбачено 44 357,467 тис. грн.

Важливо: субвенція надається за умови співфінансування на рівні не менше 23% за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством. Кошти мають покривати витрати, зокрема, на сплату податків і зборів (у тому числі ПДВ), комісії за конвертацію валюти, страхування, авторський нагляд тощо.

Таким чином, громада матиме можливість реалізувати важливі проєкти з відновлення та розвитку інфраструктури.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору