Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська громада отримала шкільний автобус

 Поділитися

Поділитися в

Шосткинська громада отримала шкільний автобус за сприяння голови Сумської ОВА.

Для закладів загальної середньої освіти Сумщини придбали 9 транспортних засобів для 9 громад.

Зокрема для Шосткинської, Бочечківської,Роменської, Дубов’язівської, Кролевецької, Попівської, Нижньосироватської, Недригайлівської, Чупахівської.

Загальна сума закупівлі становить понад 30 млн.грн.

До фінансування не залучали кошти місцевих бюджетів, натомість перед початком навчального року Володимир Артюх звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням додатково виділити кошти на автобуси для Сумщини.

Начальник Сумської ОВА зазначив, що більше 8000 учнів у області потребують транспорту:

“Сьогодні ми вручаємо 9 автобусів для 9 громад, а це значить, що життя в області триває… До речі, 1 вересня у школу пішла така ж кількість учнів, що і в минулому році. Тобто ми бачимо, що попри все, родини повертаються на Сумщину. Тому ми маємо створювати безпечні умови для наших дітей. Діти – наше майбутнє, тож вони мають навчатися в безпечних умовах”

У липні цього року придбали 7 автобусів, але вже за рахунок коштів субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів на суму 23 млн 800 тис. гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Melt

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору