Шосткинська громада отримала потужний генератор від партнерів із Франції
Поділитися в
Копіювати посилання
Громади Сумщини продовжують отримувати допомогу для посилення енергетичної стійкості. Чергова партія надійшла за підтримки Посольства Франції, повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Один із таких генераторів передали Шосткинській громаді, яка восени пережила масований обстріл енергетичної інфраструктури й надалі перебуває під постійною загрозою ворожих атак. Тому така підтримка тут особливо важлива.
“Ворог не полишає спроб занурити наші громади та людей у темряву, системно б’є по енергетичній інфраструктурі, намагаючись залишити нас без світла, тепла й води. Та попри все ми тримаємося – завдяки стійкості наших людей і підтримці міжнародних партнерів”, – говорить Олег Григоров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: