Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська громада отримала новий шкільний автобус + Відео

Освіта 22:43, 2.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У кінці минулого тижня пролунав останній дзвоник для учнів закладів загальної середньої освіти. Розпочалися літні канікули.

Як повідомила начальниця управління освіти Наталія Сергейко, завдяки підтримки держави, голови Сумської ОВА Шосткинська громада отримала шкільний автобус. Він буде використовуватися одним із закладів загальної середньої освіти.

Наталія Сергейко проінформувала про те, що продовжується організація одноденних екскурсійних поїздок для учнівської молоді. Учасники цих поїздок отримують харчування.

Подробиці – у сюжеті

 

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору