Шосткинська громада: хто завтра без світла?
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 6 вересня, плануються вимкнення електроенергії на багатьох вулицях Шосткинської громади. Про це інформує АТ “Сумиобленерго”.
Електропостачання тимчасово припинять для виконання ремонтних робіт на обладнанні підстанцї та повітряних лініях електропередач.
Так, за наступними адресами у Шостці світла не буде з 6:00 до 14:00.

За нижче вказаними – з 8:00 до 17:00.

У селах Івот, Чапліївка, Клишки, Собич – з 9:00 до 18:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: