Шосткинська гімназія просить поділитися тоненькими подушками на стільці для дітей в укриття
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Директор Шосткинської гімназії Юлія Мороз на своїй сторінці у Фейсбуці звернулася до мешканців міста та громади з проханням, за можливості, подарувати тоненькі подушки на стільці, щоб учням в укритті було тепліше:
– Шановні мешканці міста Шостки!
Чи можете Ви подарувати #Шосткинська_гімназія в укриття подушечки тоненькі для стільчиків, щоб тепліше було? Якщо так, то приносьте нам. Дякую сердечно заздалегідь.
З добром до кожної родини,директор Юлія Мороз.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: