Шосткинська дитяча бібліотека одна з небагатьох в Україні обрана для участі в програмі поповнення фондів від Українського інституту книги
Поділитися в
Копіювати посилання

Поповнення бібліотечного фонду (основи діяльності бібліотеки) – актуальне і болюче питання для кожної бібліотеки.
В останні роки в Українському інституті книги та Мінкультури і інформаційної політики діє програма поповнення бібліотечних фондів публічних бібліотек України. Так, у 2020 році серед 16 тисяч бібліотек України Український інститут книги вибрав тільки 606 бібліотек, які будуть брати участь в цій програмі. У їх числі і Центральна дитяча бібліотека міста Шостки.
В поточному місяці, напередодні Міжнародного дня дарування книг, бібліотека отримала від держави 319 книжок. Це тільки частина надходжень. Друга партія книжок надійде пізніше.
Як повідомляє Шосткинська дитяча центральна бібліотека, всі книги різноманітні за змістом і форматом, гарно оформлені, цікаві. Це українська і зарубіжна література від українських видавництв. На кожній з цих книг є спеціальна фірмова наліпка від Українського інституту книги.
– Щиро дякуємо Українському інституту книги, Міністерству культури і інформаційної політики за такий чудовий подарунок. Маємо надію на подальшу співпрацю. А всіх маленьких та юних книголюбів Шосткинської громади запрошуємо до бібліотеки! – запрошують у бібліотеці.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: