Шосткинська «Барса» – срібний призер Всеукраїнського турніру «Кубок єднання-2021»
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 26 вересня, завершився Всеукраїнський турнір «Кубок єднання-2021» серед дитячих футбольних команд (вік гравців: 10-11 років).
Спочатку у 22 областях пройшли відбіркові змагання. За перемогу боролися 400 команд. Вирішальні ігри турніру відбулися у Луцьку на стадіоні «Авангард».
Участь у «Кубку єднання-2021» взяла і команда КДЮСШ «Барса», яку тренує Юрій Літвинов.
Шосткинці стали переможцями відбіркових змагань в Сумах. У Луцьку «Барса» виступила успішно. Наші футболісти дійшли до фіналу турніру, де поступилися команді ДЮСШ «Чорноморець» (Одеська область). Одеситам посміхнулася удача в серії пенальті…
Футболісти шосткинської «Барси» – срібні призери «Кубка єднання-2021».
Найкращим захисником турніру визнано шосткинця Матвія Миронця, а MVP турніру став капітан «Барси» Ігор Кирута.
Капітанам «Чорноморця» і «Барси» подарували квитки у VIP-ложу на матч між донецьким «Шахтарем» та міланським «Інтер», який відбудеться 28 вересня на НСК «Олімпійський» у Києві.
Цікаво, що почесним гостем Всеукраїнського турніру «Кубок єднання-2021» став екс-гравець «Шахтаря» В’ячеслав Шевчук.
Фото на сайті www.volynnews.com
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: