Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська «Барса» – бронзовий призер турніру у Винниці

Спорт 18:35, 17.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 червня, у Вінниці завершилась Відкрита першість місцевої МДЮСШ-1 з хокею на траві серед юнаків 2009-2010 р. н.

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці спільноти «Хокей на траві – Шостка», змагання стали альтернативою Чемпіонату України цієї вікової групи, якій не відбувся. Турнір зібрав п’ять команд.

Змагання пройшли дуже цікаво в запеклий боротьбі. На фініші три клуба набрали однакову кількість очок. Вони мали по три перемоги, та по одній поразці. Але за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів 1-е місце зайняли господарі турніру – команда МДЮСШ-1 (Вінниця). 2-е місце у калинівського «Авангарду», а 3-є місце у команди КДЮСШ «Барса» (Шостка).

Кращим гравцем змагань став шосткинець Артем Анісімов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору