Шосткинщина втратила ще одного захисника
Поділитися в
Копіювати посилання
Про чергову втрату у війні з Росією повідомляє у Фейсбук Зноб-Новгородська громада.
Захищаючи Україну, загинув житель с. Стягайлівка Олександр Євдокименко.
“… загинув ще один герой Зноб-Новгородщини, син, брат, батько, друг – Євдокименко Олександр Миколайович, житель с. Стягайлівка, який ціною свого життя відбивав ворожий російський наступ. Жодні слова не полегшать біль материнського серця зараз. Щиро співчуваємо всій родині, поділяємо ваше невимовне горе…
Світла та Вічна пам‘ять! Герої не вмирають!
Слава Україні! Слава нашим героям!”, – ідеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: