Шосткинщина в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» отримала новий автомобіль
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Заступник шосткинського міського голови Ярослав Счастливцев інформує, що сьогодні, 16 серпня, за дорученням міського голови, разом з поліцейським офіцером громади, що закріплений за смт.Вороніж, отримали новий службовий автомобіль для поліції.
– Приємно, що в такі буремні часи ми маємо підтримку. Слова підтримки, спільнодії, єдності говорили і перший заступник міністра внутрішніх справ – Євген Єнін, і голова національної поліції України – Ігор Клименко, і звісно наш губернатор – Дмитро Живицький.Дякую всім за ці можливості! Разом до перемоги!Слава Україні! – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Я. Счастливцев.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: