Шосткинка – срібний призер фіналу Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
ІІ місце у фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) у 2023 році здобула Анастасія Назаренко, вихованка гуртка “Юний дослідник” Шосткинського ЕкоЦентру Сергія Корнієнка.
Вона розробила та захистила проєкт «Збагачення флористичного складу в умовах північно-східного полісся за рахунок введення в культуру ґрунтопокривних рослин» в категорії (секції) «Екологія та енергозбереження», який було визнано одним із кращих.
Підготувала переможницю науковий керівник Оксана Кохановська.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: