Дерматолог
Авто Світ

Шосткинка – срібний призер фіналу Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва

 Поділитися

Поділитися в

 ІІ місце у фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) у 2023 році здобула Анастасія Назаренко, вихованка гуртка “Юний дослідник” Шосткинського ЕкоЦентру Сергія Корнієнка.
Вона розробила та захистила проєкт «Збагачення флористичного складу в умовах північно-східного полісся за рахунок введення в культуру ґрунтопокривних рослин» в категорії (секції) «Екологія та енергозбереження», який було визнано одним із кращих.
Підготувала переможницю науковий керівник Оксана Кохановська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору