Шосткинка – срібна призерка Чемпіонату Києва з дзюдо
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинська дзюдоїстка Вероніка Благуш, яка тиждень тому стала чемпіонкою Всеукраїнського турніру з дзюдо, продовжує примножувати спортивну славу Сумщини.
Як повідомив віце-президент Федерації дзюдо області Олексій Романько, цими вихідними спортсменка виборола срібло на Чемпіонаті Києва у віковій категорії 2011-2012 р. н.
Спортивний шлях Вероніка Благуш розпочала у КДЮСШ «Барса». Нині вона продовжує тренування в спортивному ліцеї столиці України.
«Мої вітання спортсменці та її тренерам! Так тримати! Вдячність Силам безпеки й оборони, за спинами яких підростає потужне майбутнє України!», – написав Олексій Романько на своїй сторінці у Фейсбуці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: