Шосткинка – серед призерів обласного фестивалю-конкурсу родинних гербів

 Поділитися

Поділитися в

У  Сумах підбито підсумки ІІ (заключного) етапу щорічного обласного Фестивалю-конкурсу родинних гербів «Я. Родина. Україна».
Як інформує Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, на Фестиваль – конкурс було представлено 66 робіт, авторами яких є учні, вихованці 47 закладів загальної середньої, позашкільної освіти області.
 – Учасники конкурсу здійснили значну пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення історії свого роду в загальній історії України. Вони створили герби своїх родин, описали їх, знайшли цікаву інформацію про походження прізвищ родин, життя сімей у різні історичні періоди.
 У багатьох дослідженнях зосереджено акцент не лише на героїчних особистостях, історіях, легендах і традиціях роду, що передаються з покоління в покоління, оберегах, родинних ремеслах, а й на майбутньому родини, усвідомленому сприйнятті себе як творців нових сторінок історії незалежної України.
На особливу увагу заслуговують роботи, у яких автори креативно підійшли до створення гербів своїх родин з дотриманням геральдичних вимог, розробивши власну символічну систему та її трактування, – зазначають організатори, дякуючи сім’ям, які пам’ятають і шанують історію свого роду, – Бажаємо миру, злагоди і благополуччя всім українським родинам!
Серед переможців конкурсу родинних гербів – шосткинка, вихованка міського центру естетичного виховання Євгенія Єракова.

У І віковій категорії її герб зайняв ІІ місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору