Дерматолог
Авто Світ

Шосткинець знову викликаний до національної збірної України з футзалу

Знай наших!, Спорт 17:31, 14.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

На навчально-тренувальний збір та два товариські матчі зі збірною Литви тренер української команди Олександр Косенко викликав 15 гравців. Серед них  – наш земляк Олександр Сіріцький.

Голкіпера клубу Екстра-Ліги «Суха Балка» (Жовті Води) знову отримав запрошення до національної збірної. Нагадаємо, шосткинець дебютував за першу команду в лютому цього року у матч кваліфікаційного раунду Євро-2026 з Німеччиною.

В рамках навчально-тренувального збору українці проведуть два спаринги з Литвою, яка є однією з країн, що прийматиме у наступному році Чемпіонат Європи.

Товариські матчі відбудуться 23 та 24 вересня.

Як інформує Асоціація  футзалу України, планується пряма трансляція обох поєдинків. Про офіційного транслятора буде повідомлено пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору