Шосткинець, якого збила машина, у тяжкому стані в лікарні
Поділитися в
Копіювати посилання

Подія сталася вчора, 26 травня, вечері на автодорозі в селі Богданка. Водій легковика скоїв наїзд на пішохода. Наразі постраждалий знаходиться в лікарні.
Про дорожньо-транспортну пригоду до поліції повідомив 52-річний водій автомобіля Geely, який і скоїв наїзд на пішохода. На вказане місце негайно була направлена група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група.
Постраждалим виявився 43-річний житель Шостки, якого у подальшому було доставлено до лікарні у тяжкому стані.
Наразі правоохоронці, в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, з’ясовують причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: