Шосткинець став чемпіоном змагань з конкуру у Дніпрі! + Відео

Знай наших!, Спорт 12:40, 4.10.2021

З 30 вересня по 3 жовтня на базі Кінно-спортивного клубу «Klimenko Stable» у місті Дніпро проходили змагання з конкуру. У турнірі брали участь близько 150 спортивних пар (вершник – кінь) з різних регіонів України. Шостку представляла команда Кінно-спортивного клубу «Шостка» (власник – Володимир Пилипейко).

У складі команди КСК «Шостка» на різних маршрутах під сідлом кількох коней виступали майстер спорту Микола Пилипейко та тренер Едуард Гармаш.

За результатами, у п’ятницю на маршруті з висотою перешкод 135 см Микола Пилипейко та Кальдерон Стар стали срібними призерами. А Едуард Гармаш та Гаррі теж взяли «срібло» на маршруті 120 см.

Учора, 3 жовтня, на маршруті з висотою перешкод 115 см (коні 5-ти років) Микола Пилипейко та Кіко стали переможцями.

Едуард Гармаш та Гаррі (125 см, коні 6 років) посіли третє місце.

А на головному маршруті Гран-прі (145 см) Микола Пилипейко та Кальдерон Стар стали переможцями!

Генеральним партнером змагань був Ауді Центр (Дніпро). Тож переможець змагань отримав сертифікат на 3000 євро на придбання амуніції.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!