Шосткинець пропонує 5000 грн. благодійного внеску на ЗСУ за вулиці Степана Бандери та Романа Шухевича у Шостці

 Поділитися

Поділитися в

 Депутат Шосткинської районної ради, місцевий активіст Мирослав Ляшок пропонує перерахувати 5000 гривень на ЗСУ, якщо у  вулиці в центрі Шостки назвуть на честь Степана Бандери та Романа Шухевича.
– Днями, в місцевих ЗМІ побачив сюжет з результатами засідання конкурсної комісії з перейменування вулиць у Шостці в рамках дерусифікації, де були оприлюднені пропозиції щодо нових назв. Начебто все добре, але мене засмутив той факт, що в цьому списку не було Степана Бандери та Романа Шухевича. Особисто я вважаю, що в тих умовах, яких зараз опинилася наша країна, ці назви повинні бути за замовчуванням у першу чергу, – повідомляє Мирослав Ляшок.
 Він зазначає, що і в обласному центрі м. Суми давно є назва вулиці присвячена Степану Бандері, яка з’явилася ще в рамках процесу декомунізації.
 – Якщо конкурсна комісія прийме рішення назвати дві вулиці м. Шостка на честь Степана Бандери та Головнокомандувача УПА Романа Шухевича, то я зі своїх коштів зроблю благодійний внесок на армію 5000 грн. Кошти будуть направлені туди, куди визначить конкурсна комісія у разі позитивного рішення моєї пропозиції. Попри публічну заяву, я вже зв’язався з членом конкурсної комісії, який озвучить мою пропозицію на засіданні. Тільки це повинні бути не якісь там маленькі вулички десь на відшибі, а в центрі чи десь поруч нього.
Якщо з якихось зовсім незрозумілих мені обставин конкурсна комісія з перейменування вулиць відкине цю пропозицію, то це буде означати, що вони своїми діями/бездіяльністю перешкодили надходженню коштів на потреби армії. Тобто, підтримкою цих назв, Ви автоматично підтримуєте ЗСУ. Слава Україні! – зазначає депутат райради.
Повний текст посту – на офіційній сторінці Мирослава Ляшка у Фейсбуці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору