Шосткинець повернувся з полону додому
Війна 11:02, 6.02.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час масштабного обміну полоненими шосткинець Вʼячеслав Скрипка повернувся додому.
Про це повідоми міський голова Микола Нога.
Вʼячеслав Скрипка захищав Україну в складі Національної гвардії України у бригаді швидкого реагування, служив у Луганській області, неподалік від міста Щастя.
Він перебував у полоні з 28 лютого 2022 року. Військового звільнили та повернули додому під час обміну 150 наших бійців 5 лютого, рівно за місяць до його Дня народження.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: