Дерматолог
Авто Світ

Шосткинець повернувся з полону додому

Війна 11:02, 6.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Під час масштабного обміну полоненими шосткинець Вʼячеслав Скрипка повернувся додому. 

Про це повідоми міський голова Микола Нога.

Вʼячеслав Скрипка захищав Україну в складі Національної гвардії України у бригаді швидкого реагування,  служив у Луганській області, неподалік від міста Щастя.

Він перебував у полоні з 28 лютого 2022 року. Військового звільнили та повернули додому під час обміну 150 наших бійців 5 лютого, рівно за місяць до його Дня народження. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору