Дерматолог
Авто Світ

Шосткинець отримав I місце за науковий проєкт на міжнародній екологічній олімпіаді

Екологія, Молодь 14:20, 30.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вихованець Шосткинської станції юних техніків Даниїл Верченко здобув I місце у фіналі міжнародної екологічної олімпіади. Свій науковий проєкт він представив на фінальному етапі DreamECO-2025 у номінації «Ресурси та енергія».

Про це повідомила директорка станції юних техніків Тетяна Манакова.

Ще один вихованець позашкільної установи  Денис Федорченко виступив з проєктом про екологічну небезпеку портативних зарядних пристроїв та отримав сертифікат учасника.

Директорка закладу подякувала народному депутату Олександру Качурі за мікрогрант, яким покрили витрати на поїздку до Києва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору