Шосткинець – найкращий бомбардир Чемпіонату Сумщини з футболу
Поділитися в
Копіювати посилання
За підсумками Чемпіонату області з футболу серед команд Першої ліги капітан ФК «Колос» (Шосткинська громада) Максим Зенченко став кращим бомбардиром турніру.
Форвард нашої команди забив у ворота суперників 19 м’ячів.
«Звичайно, якби не командна робота на полі, не мав би такого результату. Вважаю, що кожен наш футболіст зробив великий внесок у перемогу клубу в Чемпіонаті області. Щиро дякую всім, хто в нас вірив і підтримував впродовж всього чемпіонату!», – сказав Максим Зенченко в інтерв’ю Шостка.INFO.
До речі, на другій сходинці у списку бомбардирів теж гравець ФК «Колос» Антон Москаленко. На його рахунку 18 м’ячів. Всього в цьогорічному чемпіонаті «Колос» забив 57 голів. 37 з них – на рахунку Максима Зенченка і Антона Москаленка.
На фото: Максим Зенченко і граючий тренер ФК «Колос» Роман Кролевецький
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: