Дерматолог
Авто Світ

Шосткинець – найкращий бомбардир Чемпіонату Сумщини з футболу

Знай наших!, Футбол 18:15, 10.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

За підсумками Чемпіонату області з футболу серед команд Першої ліги капітан ФК «Колос» (Шосткинська громада) Максим Зенченко став кращим бомбардиром турніру.

Форвард нашої команди забив у ворота суперників 19 м’ячів.

«Звичайно, якби не командна робота на полі, не мав би такого результату. Вважаю, що кожен наш футболіст зробив великий внесок у перемогу клубу в Чемпіонаті області. Щиро дякую всім, хто в нас вірив і підтримував впродовж всього чемпіонату!», – сказав Максим Зенченко в інтерв’ю Шостка.INFO.

До речі, на другій сходинці у списку бомбардирів теж гравець ФК «Колос» Антон Москаленко. На його рахунку 18 м’ячів. Всього в цьогорічному чемпіонаті «Колос» забив 57 голів. 37 з них – на рахунку Максима Зенченка і Антона Москаленка.

 

 

На фото: Максим Зенченко і граючий тренер ФК «Колос» Роман Кролевецький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору