Шосткинець – бронзовий призер Екстра-ліги у складі івано-франківського «Урагану»
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 15 червня, завершився сезон у вищому дивізіоні українського футзалу – Екстра-лізі.
НФК «Ураган» (Івано-Франківськ), за який виступає шосткинець Олександр Сіріцький, вів боротьбу за бронзові медалі. У суботу команда перемогла у третьому матчі бронзової серії проти клубу «SkyUp Futsal» (Київ) з рахунком 5:2.
«Ураган» був сильніший у всіх трьох матчах серії.
Чемпіоном Екстра-ліги став столичний «ХІТ», який обіграв львівську «Енергію».
Нагадаємо, голкіпер Олександр Сіріцький уклав контракт з НФК «Ураган» у минулому році. Раніше він виступав за роменський «Рятувальник», «ІнБев-НПУ», рівненський «Кардинал-Рівне», сумський «Food Centre-СумДУ», київський «ХІТ».
Цей сезон був дуже вдалим для івано-франківської команди. У травні «Ураган» став володарем Кубка України з футзалу, а тепер виборов «бронзу» Екстра-ліги.

НФК «Ураган» – бронзовий призер Екстра-ліги
Фото: сторінка НФК «Ураган» у Фейсбуці
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: