Шостку відвідали німецькі журналістки з міста-партнера Франфурту-на-Одері + Фото
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шостку приїхали дві німецькі журналістки Пеґґі Лозе та Ненсі Вальдман.
Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.
Обидві гості прибули з міста-партнера Франфурту-на-Одері. Тут жінки поспілкувалися з міським головою, відвідали музей Пантелеймона Куліша у Шосткинській центральній бібліотеці, поспостерігали, як проходить урок в укритті одної зі шкіл.
Пеґґі — журналістка, фотографиня та перекладачка. Вона пише репортажі для різних медіа на соціальні теми зі Східної Німеччини, Польщі, України та інших країн Центрально-Східної Європи.
Ненсі також спеціалізується на репортажах. Журналістка вивчала культурологію та володіє польською.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!






Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: