Дерматолог
Авто Світ

Шостку відвідали німецькі журналістки з міста-партнера Франфурту-на-Одері + Фото

Війна, Життя міста 16:55, 21.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Шостку приїхали дві німецькі журналістки Пеґґі Лозе та Ненсі Вальдман.
Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.
Обидві гості прибули з міста-партнера Франфурту-на-Одері. Тут жінки поспілкувалися з міським головою, відвідали музей Пантелеймона Куліша у Шосткинській центральній бібліотеці, поспостерігали, як проходить урок в укритті одної зі шкіл.
Пеґґі — журналістка, фотографиня та перекладачка. Вона пише репортажі для різних медіа на соціальні теми зі Східної Німеччини, Польщі, України та інших країн Центрально-Східної Європи.
Ненсі також спеціалізується на репортажах. Журналістка вивчала культурологію та володіє польською.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору