Сервис Центр

Шосткинское отделение Приватбанка стало лучшим на Сумщине

Фінанси 14:50, 25.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

По результатам работы в 2017 году Шосткинское отделение группы «А» Сумского филиала Приватбанка, которое возглавляет Юрий Кисель, признано лучшим. Об этом сообщает пресс-служба филиала банка.

Такого количества лучших специалистов в год в одном отделении не было среди других отделений Сумщины. Лучшим менеджером по обслуживанию корпоративных клиентов по итогам 4 квартала 2017 г. Наталья Шеверюк; «Лучший продавец» по итогам 3 квартала – Марина Толмачева; «Лучший продавец» по итогам 2 квартала – Светлана Мироненко.

«Сьогодні у відділенні працює 15 спеціалістів: 3 касира, 7 спеціалістів з обслуговування клієнтів, 1 клієнт-менеджер, 1 менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів, 1 персональний менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів, керівник відділення групи Б і А. Я працюю в ПриватБанку більше 7 років, а є такі спеціалісти, які в нашому Шосткинському відділенні – більше 10 років. Тому впевнено можу сказати, що усі – професіонали своєї справи. За останній рік роботи завдяки цілеспрямованості, досвідченості та бажанню колективу ми змогли досягти високих результатів і були в першій групі рейтингу протягом 6 місяців. Особливих вимог не ставлю, намагаюсь із розумінням відноситись до кожного, і це дає свої результати, а головне – не заважати», – говорит Юрий Кисель.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору