Шосткинский лицей – лидер олимпиадного движения Сумщины

Освіта 13:49, 24.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

В нынешнем учебном году в третьем этапе школьных олимпиад шосткинские школьники одержали 68 побед, что на 4 больше, нежели в предыдущем. Об этом сообщила начальник управления образования Наталья Сергейко.

– Позитивна динаміка виступів наших учнів у третьому етапі свідчить про те, що у нашому місті відпрацьована система роботи з обдарованою молоддю у тісній співпраці з батьками. Учні, які посідають перші та другі місця, мають шанс взяти участь і стати переможцями у 4 заключному етапі конкурсу. Приємно, що з кожним роком таких учнів стає все більше, – отметила руководитель.

Лучше других наши дети справились с олимпиадными заданиями по химии, немецкому языку, математике, правоведению, информационным технологиям и трудовому обучению.

Приємно, що з хімії та інформаційних технологій всі учасники третього етапу, а це 10 учнів і 5 відповідно, стали переможцями, перевершивши результати навіть сумчан, – проинформировала начальник управления образования.

Лидерство по олимпиадному движению в области по-прежнему удерживает Шосткинская школа-лицей. В нынешнем году лицеисты одержали 33 победы в третьем этапе школьных олимпиад.

Также в пятерке сильнейших школ Сумщины – Шосткинская гимназия, ученики которой в нынешнем году отметились 17-ю победами.

Наибольшее количество призовых мест – четыре – занял ученик школы-лицея Ярослав Берлинский, по 3 победы в копилке достижений ученицы школы № 7 Кристины Павленко и лицеиста Анатолия Кравченко.

– За кожною перемогою учня стоїть щоденна важка робота педагога, який не просто дає знання, а навчає вчитися, аналізувати, експериментувати, досліджувати, орієнтуватися у великому просторі інформації. Найбільшу кількість переможців, 4 учня, підготувала вчитель з інформаційних технологій та інформатики школи-ліцею Людмила Максименко, – сказала Наталья Сергейко.

19 марта стартовал заключительный IV всеукраинский этап школьных олимпиад, участие в котором принимают 17 шосткинских учеников.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору