Шосткинский лесхоз приглашает жителей города и района принять участие в акции «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Суспільство 19:24, 31.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

На минувшей неделе, в Международный день лесов, который учрежден генеральной ассамблеей ООН с 2012 года, стартовала традиционная акция «Майбутнє лісу у твоїх руках», которая проводится по инициативе Государственного агентства лесных ресурсов, Товарищества лесничих Украины и при поддержке Министерства образования и науки Украины.

– Шосткинське лісове господарство щороку підтримує акцію і бере у ній безпосередню участь, залучаючи школярів, громадськість. Ми намагаємось донести до людей важливість створення та збереження лісів. Також метою акції є виховання у молоді та підростаючого покоління шанобливого ставлення до лісів, дотримання певних правил поведінки у лісі, – сказала инженер лесных культур Галина Евдокименко.

Основным мероприятием акции являются работы по лесовосстановлению и лесоразведению. Ежегодно, вместе со школьниками, представителями городских и районных властей, общественности работники лесного хозяйства высаживают лес на участках, где проводились рубки главного пользования.

– Шосткинський лісгосп щорічно висаджує 110-120 га лісу. У рамках акції, як правило, засаджуємо 2-2,5 га.  На якій саме ділянці будемо висаджувати сіянці сосни цього разу, поки остаточно не визначились, адже погодні умови не дозволяють цього зробити. Необхідно буде обрати таку ділянку, до якої з дітьми можна буде доїхати без перепон, – отметила специалист.

Планируется, что работы по высадке сеянцев сосны – основной лесообразующей культуры нашего края –пройдут на территории Собичского лесничества.

– Саме у Собичі розташоване шкільне лісництво, вихованців якого цьогоріч ми і плануємо залучити до посадки лісу у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Діти добре знаються на цій справі і матимуть можливість на практиці удосконалити свої знання та навички, – сказала Галина Евдокименко.

Также, помимо высадки леса, в рамках акции, по уже сложившейся традиции состоятся творческие конкурсы: конкурс рисунков и сочинений соответствующей тематики.

В конкурсе рисунков участвуют ученики 1-4 классов, сочинения пишут старшеклассники – ученики 5-9 классов.

– Творча робота спонукає школярів до переосмислення теми значення лісу у житті кожної людини. Через слово та образ діти доносять важливість збереження лісу для майбутніх поколінь, розкривають значення природоохоронної роботи, особистої відповідальності кожної людини за наше зелене багатство, – отметила инженер лесных культур.

Помимо этого, в рамках акции будут проводиться викторины, лекции, беседы, экскурсии и т. д.

В Международный день птиц, который ежегодно отмечается 1 апреля, сотрудники Шосткинского лесхоза  вместе со школьниками планируют разместить в лесных угодьях искусственные гнезда – скворечники и синичники.

– Ця робота також проводиться щорічно. Ми забезпечуємо школярів необхідними матеріалами, а діти на уроках праці виготовляють шпаківні, які потім разом з лісівниками розміщують у лісових масивах. Найчастіше домівки для пташок ми закріплюємо неподалік від щойно засаджених ділянок, адже пташки – надзвичайно ефективна «зброя» у боротьбі з різноманітними шкідниками, які люблять поживитися молоденькими сіянцями, – сказала Галина Евдокименко.

Акция «Майбутнє лісу у твоїх руках» продлится вплоть до Дня окружающей среды, который в нынешнем году отмечается 21 апреля.

Шосткинский лесхоз приглашает всех неравнодушных жителей города и района поддержать акцию и принять участие в высадке леса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору