Сервис Центр

Шосткинский лесхоз поддержал всеукраинскую акцию протеста работников лесного хозяйства

 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 28 ноября у здания Шосткинской райгосадминистрации состоялась мирная акция протеста профсоюзной организации ГП «Шосткинское лесное хозяйство», направленная против реализации Стратегии реформирования лесной отрасли, которая была принята недавно на заседании Кабмина.

– Ми зібрались, аби підтримати всеукраїнську акцію лісівників України і виступити проти впровадження Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства до 2022 року у редакції, яку схвалив Кабінет міністрів України 15 листопада нинішнього року. Документ передбачає можливу приватизацію лісів, що може негативно вплинути на розвиток лісового господарства. При впровадженні реформи у тому вигляді як вона є, ймовірні скорочення працівників, втрати кваліфікованих кадрів та інші негативні моменти, – сказала глава профсоюзного комитета Шосткинского лесхоза Вера Дмитрив, выступая перед собравшимися.

По словам главы профкома, от реализации реформы в первую очередь могут пострадать работники леса, которые трудятся в сельской местности, непосредственно в лесу: трактористы, лесорубы, стропальщики, водители, мастера леса и т.д.

– Ми підтримуємо наших колег зі всієї країни, бо тільки всі разом зможемо не допустити знищення і розвалу галузі, яка успішно працює і приносить велику користь державі та громадянам. У нашому лісгоспі працює більше 260 чоловік, в середньому заробітна плата складає понад 8,5 тис. грн. У результаті виконання нашої виробничої програми та всіх лісівничих функцій на належному рівні за 10 місяців 12017 року Шосткинський лісгосп сплатив до загального бюджету понад 20 млн. грн. податків, 35 % з яких залишилось у місцевих бюджетах, а це зарплати вчителям, лікарям і т.д., – отметила В. Дмитрив.

Члены профсоюза Шосткинского лесхоза поблагодарили за поддержку и понимание проблематики народного депутата Украины Игоря Молотка, а также главу Шосткинской РГА Виктора Ждамирова, главу районного совета Виктора Долыняка, областные власти.

В свою очередь представители районных властей, выступившие на акции протеста, сообщили, что письма в поддержку работников лесного хозяйства с просьбой повлиять на ситуацию, отправлены в облгосадминистрацию, а также в Верховную Раду и Кабмин.

– Реформи проводити треба, і у лісовій галузі в тому числі, але кроки повинні бути виваженими і поміркованими, з урахуванням думки та досвіду працівників лісової галузі, населення. Стратегія має пройти декілька етапів обговорення і тільки потім втілюватись у життя. Не можна ставити під загрозу соціальну захищеність працівників, роботу по лісовідновленню, охороні лісу від пожеж і незаконних рубок… Настрій у колективі оптимістичний, ми сподіваємось, що нас почують, адже прагнемо працювати на благо держави і рідного краю і вважаємо, що реформи мають удосконалити лісову галузь, зробити її ефективнішою, а не гальмувати розвиток, – сказал в интервью Шостка. INFO главный лесничий ГП «Шосткинское лесное хозяйство» Петр Балабон.

Глава профкома Шосткинского лесхоза Вера Дмитрив

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору