Шосткинская школа № 9 отмечает 60-летний юбилей + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 1 сентября в День знаний шосткинской школе № 9 исполнилось 60 лет. В учебном заведении состоялась традиционная торжественная линейка.

На школьном дворе собрались педагоги, ученики, родители и выпускники разных лет.

Школа приняла своих первых учеников в далёком 1958 году. С тех пор здесь было проведено порядка 63 тыс. уроков, дана путевка в жизнь 4 тыс. выпускников.

-Шли роки, змінювалась школа, змінювались учні, змінювалось відношення до навчання… Сьогодні ще одна знаменна дата – дано старт Новій українській школі. І батьки перших класів звернули увагу на незвичність розташування меблів, незвичне оформлення класної кімнати… Більше того, докорінно змінюється відношення до навчання і структура навчальних занять. Перший клас обладнаний оргтехнікою, яка є мрією будь-якого вчителя і нехай ця мрія втілюється у життя, щоби так було у кожному кабінеті. Шановні учні вітаю вас з початком нового навчального року, бажаю вам творчо і натхненно попрацювати, а нашим випускникам бажаю успішно здати ЗНО, – сказал директор школы Александр Федорченко, выступая на линейке.

Учителю начальных классов Надежде Ярош вручили грамоту Департамента науки и образования Сумской облгосадминистрации, Вите Коломиец, учителю историю и правоведения – почетную грамоту городского головы.

С юбилеем любимую школу поздравил и выпускник 1982 года, народный депутат Украины Игорь Молоток:

– Мені дуже приємно особисто привітати велику шкільну родину з ювілеєм навчального закладу, бо це моя рідна школа! Скажу відверто, мої вчителі назавжди залишили слід у серці. Глибоко переконаний (і я думаю зі мною погодяться випускники), що у нашому становленні як людей, як громадян величезна заслуга педагогів. Так історично склалося, що у школи № 9 особлива місія, бо впродовж багатьох років вона є не тільки освітнім, але й культурним, спортивним центром Садового мікрорайону. І ми теж доклали до цього зусиль: облаштували дитячий, спортивний майданчики, а тепер є задумка зробити тут сквер – місце відпочинку для мешканців мікрорайону.Для історії 60 років – це ніщо, для нашого міста, його мешканців – певний етап. І цей етап моя рідна школа пройшла гідно. Нехай завжди в цих стінах лунає дитячий сміх і шкільний дзвоник збирає дітей на новий урок.

Помощник парламентария, депутат городского совета Алена Шульга в качестве подарка к юбилею вручила директору школы сертификаты на приобретение для учебного заведения мебели и акустической системы.

С Днем знаний присутствующих также поздравили заведующая сектором по делам семьи и молодежи Шосткинского горсовета Ольга Сокульская, депутат горсовета Виктор Калиновский.

Выпускники порадовали участников торжества зажигательным флешмобом и растрогали до слез проникновенными стихотворными стоками.

В завершение линейки для школьников прозвучал традиционный первый звонок, позвавший их на первый в новом учебном году урок.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору