Шостка втратила ще одного захисника України – Вадима Хроменка
Втрата 16:14, 16.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Трагічну звістку повідомляє шосткинський міський голова Микола Нога:
– Для багатьох шосткинців це – чорна звістка, адже вони знали героя особисто. Все життя Вадима Володимировича було пов’язане з Шосткою. Тут він народився, закінчив школу № 12 та Шосткинський хіміко-технологічний коледж. Звідси його проводжали до армії. В Шостці працював пожежним і кінологом…Шостка в 2016 році проводжала його на фронт – захищати незалежність України. У роки війни Вадим Володимирович знаходився в «гарячих точках» Донецької та Луганської областей, але ніколи не схиляв голову перед труднощами. Бойові побратими, рідні та друзі згадують Вадима Хроменка як відкриту, веселу, щиру людину.З першого дня повномасштабної війни, 24 лютого цього року він знову став на захист рідної країни. 27 лютого героїчно загинув. Без батька залишилося дві доньки, без дідуся – онук… В невимовній скорботі дружина та мати. За словами родичів, заповітною мрією Вадима Володимировича було збудувати великий і затишний будинок для всієї великої родини. Світлій мрії не судилося справдитися. Кожного дня рашисти нищать наші будинки, вбивають людей і розстрілюють мрії.Ніколи не забудемо!Ніколи не пробачимо!Смерть окупантам!Слава героям України!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: