Шостка втратила ще двох захисників: загинули Станіслав Бєлік та Віталій Гриценко

Втрата 15:03, 20.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Шосткинський міський голова Микола Нога повідомив, що від ворожих обстрілів загинули ще два мешканці Шостки.
  Захищаючи рідну Україну, героїчно загинув Станіслав Геннадійович Бєлік. Переважна частина його життя була пов’язана з Шосткою. Тут він навчався в школах 5 та 7, а потім вступив до ВПУ-19 за фахом «кухар, кондитер». Спортсмен, активний учасник позакласних заходів, незмінний ведучий, права рука майстра на виробничій практиці, душа компанії… Такими словами згадують його вчителі та друзі.
 Стас вирізнявся від своїх однолітків: виважений, зі своєю думкою та точкою зору, мав активну життєву позицію, завжди був відвертий і щирий. Був… а сьогодні вся громада в жалобі. З початком повномасштабної війни Станіслав добровольцем пішов на фронт, а 14 травня цього року загинув під час штурмових дій. Віддав життя заради того, щоб ми могли навчатися, працювати, любити і жити…
 Наше місто втратило ще одного сина – Віталія Володимировича Гриценка. Від імені всіх жителів громади шосткинський міський голова висловив глибоке співчуття родині Героя – матері, батьку, рідному брату та всім, хто знав Віталія.
 Багато шосткинців пам’ятають його як щиру та відповідальну людину, яка прагнула до професійного самовдосконалення та гідного життя. Після закінчення хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба юнак вступив до Сумського державного університету, здобув спеціальність «обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів». Після проходження військової служби Віталій Володимирович працював на посаді інженера-конструктора в одному з провідних підприємств міста. В квітні цього року був призваний на захист Батьківщини, але не судилося…
– Українці платять найвищу ціну за незалежність рідної землі. Молоді хлопці – гордість і надія нації, складають життя у кривавій боротьбі з російським фашизмом. Шосткинщина схиляється в скорботі перед іменем загиблого земляка, – говорить міський голова Шостки. – Вічна пам’ять і вічна шана! Молимося за упокій душ наших воїнів та за перемогу над рашистськими окупантами. 
Слава Героям! Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору