Шостка: Важливо – 18 травня 2021. Про особливості ЗНО – 2021 + Відео

Освіта, Офіційно 19:07, 18.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Головний спеціаліст управління освіти Шосткинської міської ради Сергій Семенистий повідомив, що основна сесія ЗНО-2021 стартує з 21 травня. Цього дня випускники будуть складати тести з «Хімії». Завершиться 15 червня тестами з «Географії».

– Для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти мали право зареєструватися на 4 предмети. 28-го – «Математика» і цього ж дня «Математика» рівня стандарт. До речі, особливість цього року – «Математика» профільного рівня трохи більше за об’ємом, і більше виділено часу для складання тестів – 210 хвилин. І ця «Математика» використовується для вступу. «Математика» рівня стандарт, планувалося, що буде використовуватися як Державна підсумкова атестація. Оскільки цього року складання ДПА з математики було обов’язковим до внесення змін Верховною Радою до Законів, яке дозволило взагалі звільнити від проходження Державної атестації випускників 11-х класів. 1 червня – «Українська мова» і «Українська мова та література». Це теж цьогорічна новація: розділили предмети. І «Українська мова» і «Українська мова та література» можуть бути предметами для вступу до вузу. І цьогоріч вузи самі у правилах прийому визначають, який їм предмет потрібний – подвійний, або тільки «Українська мова», – каже Сергій Семенистий.

Предмети, що винесені для складання тестів ЗНО цього року випускники півночі області теж будуть складати саме у Шостці. Виключення – німецька мова, іспанська, французька. Тестування ЗНО абітурієнти будуть складати у Сумах.

У Шостці пункти тестування працюють у двох школах – №1 та №5, а також коледжі імені І.Кожедуба та Шосткинському інституті СумДУ.

– Вимоги не міняються вже кілька років поспіль. Пожежна безпека вже перевірена. Зараз іде доукомплектування різними засобами захисту та дезінфекції, потрібними у зв’язку з пандемією. При вході до пунктів тестування буде проводитися термометрія для всіх: і для працівників, і для абітурієнтів. Температура тіла присутніх не повинна перевищувати 37,3 градуси. Випускники обов’язково повинні мати з собою документ, за яким вони реєструвалися, і сертифікат (відповідний бланк з голограмою, фотокарткою, переліком обраних предметів). Ще потрібен, але не є обов’язковим документ – це запрошення. З собою слід мати дві ручки з пастою чорного кольору і пляшку води 0,5 л без етикетки, – додає головний спеціаліст управління освіти.

Додаткова сесія ЗНО розпочнеться з 29 червня. Її можуть складати усі, хто з певних причин не змогли потрапити на основну сесію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору