Шостка долучилася до квесту «Україна починається з рідного краю»

Конкурс, Свято 11:49, 27.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учасник квесту у Шостці Дмитро Бабич

Квест до Дня молоді огранізувала ГО «НАШ КРАЙ – Сумщина». Інтерактивний захід відбувся сьогодні, 27 червня, у 6 містах Сумської області: Сумах, Шостці, Глухові, Конотопі, Ромнах та Охтирці.

Учасники квесту, які завчасно зареєструвалися, повинні подолати маршрут історичними місцями у своєму місті.

«Учасники в онлайн-режимі будуть отримували підказки на сайті про локації, які їм треба буде знайти. Інформація про локації буде оновлюватися кожні 10 хвилин. Усього на маршруті 10 контрольних точок. На локації учасники знаходять стікер з кодом», – пояснює умови гри координатор проекту у м. Шостка пані Ніна.

Завдяки цьому квесту, говорить вона, організатори підвищують обізнаність людей про історію своєї малої батьківщини. І створюють туристичні маршрути вулицями рідного міста.

Один з учасників квесту у Шостці Дмитро Бабич. Хлопець вважає себе хорошим знавцем історії рідної Шостки. Тому і вирішив взяти участь у цьому проекті. Загалом він ніколи не пропускає нагоди взяти участь у подібних заходах.

«Дуже хороша задумка організаторів. Це об’єднує людей, урізноманітнює дозвілля. А коли ще й учасників чекає винагорода, отримуєш від цього подвійне задоволення», – говорить Дмитро.

Хто з усіх учасників квесту якнайшвидше відгадає загадки, дістанеться контрольних точок та відзвітує організаторам, отримають призи: перше місце – 3 Iphone 11, друге – 15 000 грн, третє – 10 000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору