Дерматолог
Авто Світ

Школярка із Шостки стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

 Поділитися

Поділитися в

24–28 березня в Луцьку відбувся IV (фінальний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Про це повідомляє Мала академія наук.

На фінальному етапі олімпіади знання у IT-сфері продемонстрували 92 учасники зі всієї України. Це учні 9–11 класів.

Впродовж п’яти днів вони розв’язували олімпіадні завдання, долучалися до екскурсій та інтерактивних лекцій.

За підсумками етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій учениця 10 класу шосткинської школи №1 Крістіна Лугова була відзначена диплом ІІІ ступеня. Підготувала її вчитель Наталія Плісак.

 

 

Джерело фото: Фейсбук-сторінка школи № 1 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору