Школярка із Шостки перемогла в обласному конкурсі малюнків «Майбутнє планети у наших руках»
Поділитися в
Копіювати посилання
З 25 лютого до 28 березня на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей серед юних користувачів бібліотек територіальних громад Сумщини проводися обласний тур ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках», мета якого – привернення уваги до проблеми знищення природи України в результаті війни та виховання у дітей бережливого ставлення до природи й навколишнього середовища.
На розгляд обласного журі на чолі з головою Сумської обласної організації Національної спілки художників України Івана Гапоченка надійшло 47 робіт, які розкривають авторське бачення екологічної ситуації в Україні.
Як повідомили в управлінні культури Сумської ОДА, у віковій категорії дошкільники та учні 1-4 класів однією з трьох переможців стала відвідувачка Центральної бібліотеки для дітей Тетяна Харькова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: