Школярів Шосткинщини вчитимуть евакуюватися
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький підписав розпорядження з рекомендацією виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, керівникам закладів вищої освіти організувати проведення занять із практичного відпрацювання заходів евакуації та укриття здобувачів освіти та працівників навчальних закладів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру.
На виконання розпорядження освітні заклади мають час до 22 лютого. Про виконану роботу вони повинні відзвітувати департаменту освіти та науки Сумської ОДА .
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: