Школярі Шосткинського району в інтерактивній формі вчилися безпеці

ДСНС, Наші діти 14:45, 17.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

16 вересня у Шосткинському районі працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій разом з представниками Національної поліції провели інтерактивні уроки з безпеки життєдіяльності у 13-ти навчальних закладах.

Учасниками цих пізнавальних заходів стали учні Ковтунівського, Клишківського, Собицького, Богданівського, Чернацького, Жихівського, Старогутського, Орлівського, Полошківського навчально-виховних комплексів, Чапліївської загальноосвітньої школи, 1-ї та 2-ї Свеських спеціалізованих шкіл, 3-ї Глухівської загальноосвітньої школи.

Представники оперативних служб розповіли дітям основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватися в школі, вдома, на вулиці та на відпочинку щоб не потрапити у біду. Також присутніх ознайомили з порядком дій на випадок пожежі та при інших небезпечних ситуаціях, зокрема при виявленні вибухонебезпечних предметів. Для закріплення отриманої інформації були продемонстровані тематичні відеоролики.

У свою чергу педагоги разом зі школярами відпрацювали евакуаційні заходи на випадок виникнення небезпечної події у навчальному закладі. А всі охочі змогли взяти участь в майстер-класі з відпрацювання роботи з вогнегасником.

Головне управління ДСНС України у Сумській області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору