Школяр з Шостки гідно представив Сумщину на фінальному етапі Всеукраїнських олімпіад + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні нашої громади продемонстрували грунтовні знання та добру підготовку на фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Як проінформувала на апаратній нараді начальниця управління освіти Наталія Сергейко, учень школи-ліцею Віктор Василенко здобув одразу два призових місця – 1 місце з географії та 2 місце з історії.
Ліцеїста підготували Ірина Коляденко та Вячеслав Василенко.
Під час апаратної наради Наталія Сергейко проінформувала, що освітні заклади Шосткинської громади продовжують працювати у змішаному форматі виклично в захисних спорудах цивільного захисту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: