Шкільний гурт “School band” із Шостки – серед переможців Міжнародного конкурсу “Я маю талант”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Дитячий шкільний ансамбль “School band” Шосткинської школи №5 взяв участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі талантів “Я маю талант”, що відбувся 9 грудня у Києві.
У номінації “Естрадний вокал/поп” (старша вікова категорія 14-15 років) колектив представив композицію “Незламна”.
Серед близько 2000 учасників та 132 колективів у своїй категорії “School Band” отримав І місце! у міжнародному конкурсі талантів.
Керівник колективу – Катерина Лебедєва.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: