Дерматолог
Авто Світ

Шкільний гурт “School band” із Шостки – серед переможців Міжнародного конкурсу “Я маю талант”

 Поділитися

Поділитися в

Дитячий шкільний ансамбль “School band” Шосткинської школи №5 взяв участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі талантів “Я маю талант”, що відбувся 9 грудня у Києві.

У номінації “Естрадний вокал/поп” (старша вікова категорія 14-15 років) колектив представив композицію “Незламна”.

Серед близько 2000 учасників та 132 колективів у своїй категорії  “School Band” отримав І місце!  у міжнародному конкурсі талантів.

Керівник колективу – Катерина Лебедєва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору