Щонайменше 10% сільських дітей Сумщини не можуть навчатися дистанційно, бо не мають інтернету

Освіта, Політика 13:42, 1.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Сумська обласна парторганізація «За майбутнє» аналізує болючі соціально-економічні питання регіону, з якими зіштовхнулися жителі Сумщини під час дії повного локдауну. Зокрема, одним із актуальних є питання дистанційного навчання дітей у сільській місцевості в умовах відсутності провідного інтернету вдома. Так, лише близько 90% сіл Сумщини мають підключення до світової мережі.
 Проблему наявності у сільських будинках провідного інтернету буде винесено на розгляд постійної комісії Сумської облради, яка опікується питаннями зв’язку.
Якісний інтернет – це вже не розкіш, а обов’язкова умова для повноцінного життя як дорослих, так і дітей. Діти не можуть вчитися дистанційно, якщо у них вдома відсутній інтернет-зв’язок із вчителем, – коментує керівник комісії, голова Сумської облорганізації «За майбутнє» Вадим Ващенко.
 Аби одразу мати конкретні напрацювання та пропозиції, він провів зустріч із директором Сумської філії ПАТ «Укртелеком» Олегом Радченком. Останній повідомив, що пропозиції щодо інформатизації та інновацій Сумщини на часі можна включити до всеукраїнської ініціативи «Глобального інноваційного центру Східної Європи», наприклад, Львівщина вже почала інтернетизацію в умовах даного проєкту.
– Маємо об’єднати зусилля на рівні громад, обласної влади та загальнодержавних ініціатив і програм, аби відшукати фінансування та забезпечити села якісним інтернетом. Ситуація із COVID-19 не прогнозована і, скоріше за все, довготривала, можливе повторне введення локдаунів, а це значить, що діти сільської місцевості так і не зможуть повноцінно навчатися вдома, – резюмував Вадим Ващенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору