Ще в 11 населених пунктах Сумщини оголосили обов’язкову евакуацію
Поділитися в
Копіювати посилання
Начальник Сумської ОВА Олег Григоров підписав розпорядження про обов’язкову евакуацію жителів ще в 11 населених пунктах Сумщини, зокрема Сумського району.
Про це повідомили на сторінці військової адміністрації.
За словами Григорова, рішення ухвалили з огляду на постійну загрозу життю цивільного населення внаслідок обстрілів прикордонних громад.
Обов’язковими для евакуації стали:
- Горобівка (Річківська сільська громада);
- Штанівка, Воронівка, Янченки (Білопільська міська громада);
- Цимбалівка, Шкуратівка (Ворожбянська міська громада);
- Кровне, Миколаївка, Руднівка, Спаське, Капітанівка (Миколаївська сільська громада).
Людям, що евакуюються надають транспорт, гуманітарну допомогу, тимчасове розміщення та соціальні виплати.
Контакт евакуаційного штабу в Сумському районі: 050 650 70 83
«Закликаю жителів не зволікати з рішенням про евакуацію. Залишатися в зоні постійної небезпеки – це пряма загроза вашому життю та здоров’ю», — наголосив начальник Сумської ОВА.
Наразі під обов’язкову евакуацію підпадають 213 населених пунктів Сумської області.
Фото для ілюстративності: Нацполіції Сумщини
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: