Ще одна гуманітарна організація буде допомагати мешканцям Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег Коваль зустрівся з делегацією Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні.

За його словами, це міжнародна гуманітарна організація, що протягом останніх років реалізовувала низку програм гуманітарної допомоги на Донеччині й Луганщині, а після 24 лютого 2022 року працює в багатьох областях України.

Представники гуманітарної організації − менеджер з адміністративної та програмної діяльності Юлія Юхимець, керівник операційної діяльності Алікс Журну, фахівець з безпеки Алі Беркер та радник з питань доступу Катрін Госбі озвучили напрями, в рамках яких можуть співпрацювати з Сумською областю.

Зокрема, говорили про наявні проєкти та про можливість співробітництва у сфері відновлення зруйнованого житла, економіки, правової та психологічної допомоги, надання населенню багатоцільової грошової допомоги, непродовольчих наборів (гігієнічні набори, дитячий одяг, ковдри, та окремо набори для людей, у кого постраждало житло (посуд, ковдри, матраци), а також надання соціальної допомоги людям з інвалідністю, незахищеним верствам населення тощо.

Також одним із головних напрямів роботи Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні є гуманітарна протимінна діяльність та робота з ДСНС, допомога постраждалим від мін тощо.

Представники цієї міжнародної організації повідомили, що розглядають можливість відкриття офісу на Сумщині.

Під час зустрічі Олег Коваль наголосив, що Сумська обласна військова адміністрація сприяє і буде сприяти роботі міжнародних донорів на Сумщині. Надається уся необхідна інформація, щоб наші партнери мали можливість допомагати жителям області, інформує сайт ОВА.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору