Дерматолог
Авто Світ

Шестирічний каратист із Шостки став переможцем столичного Чемпіонату

Спорт 16:39, 30.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

28-29 вересня у столиці відбувся Чемпіонат Києва з карате. Він видався наймасштабнішим за свою історію – у змаганнях взяли участь 280 спортсменів із 25 клубів. Зокрема, Шосткинщину представили 5  вихованців клубу “Самурай”.

Чемпіонат виявився дуже потужний по конкуренції – багато конкурентів у категоріях з високим рівнем підготовки. Тож поєдинки проходили дуже запекло.

У підсумку шосткинці та юні каратисти з Глухова мають такі результати:

АНДРОС Олег (м.Шостка) – 1 місце;

КУЧЕР Злата – 3 місце;

ГАПОНЕНКО Герман, ЛУГОВА Олександра та КАШАРА Софія – 5 місце.

Таким чином “Самурай” посів 10-те місце у рейтингу за результатами змагань серед 25-ти клубів.

“На жаль, нам не все вдалося і маємо три програних бронзові фінали, але маємо дуже гарні виграні бої та непогану реалізацію напрацьованого! А отже продовжуємо працювати, робити висновки і наполегливо іти до своєї цілі не дивлячись ні на що”, – зазначає тренер та очільник клубу “Самурай” Ігор Кучер 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору