Шашковий турнір провели для маленьких шосткинців у пункті незламності
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 15 грудня, для дітей Шосткинська міська федерація шашок під керівництвом відділу спорту міськвиконкому провела турнір «Шостка Різдвяна». Зібрали учасників у приміщенні пункту незламності.
Змагалися за поділом на дві вікові групи — до 10 років; та 11 років і старші.
Кожна категорія зіграла по сім турів. Результатами змагань поділилися у facebook:
Хлопці молодшої групи:
I місце – Дарій Захаров, 14 очок з 14 можливих;
II місце – Іван Калінін, 11 очок;
III місце – Матвій Капков, 5 очок.
Дівчата молодшої групи:
I місце –Валерія Спановська, 8 очок;
II місце – Аріна Сопронюк, 5 очок;
III місце – Каріна Сопронюк, 5 очок.
Хлопці старшої групи:
I місце – Кирило Антонян, 12 очок з 14 можливих;
II місце – Гліб Ждаміров, 10 очок;
III місце – Даніїл Ковбаса, 9 очок.
Дівчата старшої групи:
I місце – Ксенія Бежевець, 6 очок;
II місце – Варвара Ліфиренко, 4 очка;
III місце – Ірина Цигікал, 3 очка.
Медалі, грамоти та солодкі призи для переможців забезпечив міський голова Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: