Шахраї телефонують на підприємства і підприємцям з комерційними пропозиціями, нібито, узгодженими з Держпраці. В такому разі повідомте про корупцію!

Будьте пильними! 15:51, 21.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Суб’єкти господарювання повідомляють Державну службу України з питань праці про телефонні дзвінки від осіб, які представляються колишніми працівниками державних підприємств, віднесених до сфери управління Держпраці.

 Вони пропонують комерційні послуги у сфері охорони праці. А необхідність пристати на такі комерційні пропозиції шахраї обґрунтовують узгодженням дій з Держпраці.

 Управління Держпраці у Сумській області наголошує, що Держпраці здійснює свою діяльність виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, відповідно до вимог законодавства:

 – У своїй роботі Держпраці НЕ НАДАЄ переваг будь-яким суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у сфері охорони праці.
 Просимо невідкладно інформувати про зазначені факти Державну Службу України з питань праці за посиланням: повідомити про корупцію( https://dsp.gov.ua/category/zapobihannia-proiavam-koruptsii/) та правоохоронні органи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору